درباره ما

درباره ما:

شرکت قلمروسپاهان آرمان با نام تجاری لیدا (lida) در سال ۱۳۹۳ با اخذ مجوز و پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت و درمان فعالیت خود را به صورت رسمی در استان اصفهان با هدف ارتقای کیفیت و رضایتمندی مشتری آغازنمود.
این شرکت از بدو تاسیس با تکیه بر اهداف تعیین شده و متناسب با نیازهای روز موفق به عرضه محصولات جدید با بالاترین کیفیت به بازار مصرف شده است ، محصولات این شرکت در دو نوع متفاوت ظروف یکبار مصرف گیاهی ( تجزیه پذیر) و ظروف یکبار مصرف بهداشتی از جنس پلی پروپیلن می باشد.
مواد اولیه جهت تولید طروف یکبار مصرف گیاهی و پلی پروپیلن از گرید غذایی و دارای گواهی سلامت بوده و از پتروشیمی و شرکت های معتبر تهیه می گردد.
در این مجموعه با نصب و راه اندازی دستگاه های همچون اکسترودر ورق ساز، ترموفرمینگ و تزریق و با بهره گیری ار کادری مجرب و نیروی متخصص از مراحل ابتدایی تولید ورق تا مراحل شکل دهی و تولید ظروف در اشکال و ظرفیت های متنوع انجام می شود.
هم چنین کلیه محصولات تولیدی و مواد اولیه به طور مستمر در واحد آزمایشگاه از لحاظ کیفیت و بهداشتی مطابق با استاندارهای موجود مورد بررسی و کنترل قرار می گیرند و در انتها در محیطی کاملا بهداشتی و عاری از هرگونه گرد و غبار نگهداری می شود.